#12 MobilePhotoTrip – Słupsk

#12 MobilePhotoTrip – Słupsk

Już jutro rusza kolejny MobilePhotoTrip, w którym niestety nie będę uczestniczył. Tym razem moi przyjaciele odwiedzą Słupsk. Bardzo chciałem pojechać razem z nimi, ale zbyt wiele rzeczy nakłada się na siebie ostatnio i czuję się przykuty do Wrocławia.

I miss U

Przyznam szczerze, że tęsknie za wszystkimi osobami, które poznałem podczas wcześniejszych edycji. To zaskakujące jak wspólna pasja potrafi połączyć ludzi. Mam pewne plany, kilka rzeczy poprzesuwałem i mam nadzieję, że już niedługo uda się ponownie zobaczyć ze wszystkimi.

Kierunek Słupsk

Pogoda za oknem sprawia, że do życia potrzebujemy kroplówki z kawy. Jednak są wśród nas osoby, które kawy nie piją i co teraz? Wtedy z pomocą przychodzę ja. Przygotowałem dla Was specjalną melodyjną, ale energiczną playliste na podróż do Słupska.

Tym razem postanowiłem odłożyć na bok moje metalowe zapędy i przygotowałem dla Was zestawienie składające się głównie z rocka. Postanowiłem też dodać trochę muzyki, która kojarzy mi się z latem i słoneczną jesienią, gdyż takiej pogody Wam życzę.

W niedziele na blogu planuję dodać specjalny wpis, dlatego już dziś chciałbym zaprosić Was do zaglądania tutaj po powrocie ze Słupska.

 

(YouTube, TIDAL)