#100 nie lubię poniedziałku – ścieżka dźwiękowa

#100 nie lubię poniedziałku – ścieżka dźwiękowa

Pamiętam jak z siostrą zabieraliśmy do pokoju radiomagnetofon by słuchać przed snem radia. Następnie przyszedł czas na pierwsze kasety i disco polo relax w niedziele poranki.Kolejnym etapem była era boysbandów i listy 30 TON, która otworzyła mnie na zupełnie inny świat. Chwilę później w moim życiu pojawił się The Offspirng, o którym pisałem w pierwszym wpisie z serii „Soundtrack Of My Life”.

Muzyka jest dla mnie wszystkim i chce się nią dzielić

To już 100 poniedziałek, podczas którego prezentuję wam zestawienie. Pierwsze zestawienia zacząłem przygotowywać dla was w 2015 roku i nosiły one nazwę „lek na poniedziałkowego doła”. Przyświecał mi cel by zebrać dziesięć super energetycznych rockowych lub metalowych kawałków, tak, aby dodały wam energii. Po kilku składankach zmieniłem nazwę i rozszerzyłem je do dwudziestu kawałków.

Czy można żyć bez muzyki? Nie!

Dziś jednak postanowiłem przygotować specjalne zestawienie z okazji #100 poniedziałku, dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam was do ścieżki dźwiękowej mojego życia. Znajdziecie w nim utwory, które ułożyłem w kolejności, w jakiej je poznawałem.

Ścieżka dźwiękowa 1988

Jest to pierwsza część celebracji #100 playlisty „nie lubię poniedziałku”. W przyszłym tygodniu dalsza część mojej opowieści. Standardowo zestawienie znajdziecie na YouTube i TIDAL