#11 MobilePhotoTrip – Sandomierz

#11 MobilePhotoTrip – Sandomierz

Pamiętam jak drugi sezon MobilePhotoTrip zaczynał się w Katowicach, a ja siedziałem jak na gorącym krześle nie mogąc doczekać się wyjazdu. Los sprawił jednak, że nie mogłem pojechać i do tej pory nie mogę się zmobilizować by zwiedzić to miasto.

Poprzednia edycja sprawiła, że byłem w Warszawie, Kielcach, Płocku, Toruniu, Bydgoszczy i Krakowie. Zrobiłem setki zdjęć i poznałem wielu ciekawych ludzi. Poprawiłem także swój warsztat i poznałem wiele nowych aplikacji służących do obórki zdjęć. W tym roku niestety muszę zwolnić tępo wyjazdów, gdyż postanowiłem skupić się na oszczędzaniu (życie na kredycie jest nie dla mnie) i moich igersach. Po wszystkich rozstaniach i roszadach zespołowych wiem, że muszę im poświęcić więcej czasu. Nie odpuszczam jednak wszystkich wyjazdów, na pewno zobaczymy się w Berlinie, to dla tych wszystkich, którzy będą za mną tęsknić.

Sandomierz

Dla wszystkich udających się do miasta, w którym rządzi Ojciec Mateusz przygotowałem specjalną playlistę. Pogoda zapowiada się dobra, więc na pewno będzie świetnie. Wiem, że Damian jak i cały zespół przygotował świetne atrakcje z okazji otwarcia trzeciego sezonu MobilePhotoTrip.

P.S.

Pamiętajcie też, że podczas najbliższego weekendu w wielu miastach odbywać się będą specjalne wydarzenia pod szyldem WWIM16.

(YouTube, Tidal)