#94 nie lubię poniedziałku – hello cold world

#94 nie lubię poniedziałku – hello cold world

Ostatnia playlista „nie lubię poniedziałku” miała tytuł „zabieram się za siebie” i tak też zrobiłem. Jeśli jesteście ciekawi co robię, zapraszam na mojego Instagrama.

Szok związany ze śmiercią Chestera Beningtona nie minął, nadal nad tym myślę, lecz nie czytam już tych wszystkich wpisów z tym związanych, gdyż pojawia się coraz więcej sprzecznych informacji.

/

Każdy kolejny poniedziałek potwierdza regułę, że na początku tygodnia musimy dostać kopa, by potem było lżej. Naprawdę nie lubię tego dnia.

/

Zdjęcie jakie dodałem jako ilustracje tego wpisu jest z 2013 roku, a zostało zrobione Samsungiem Galaxy S3, czyli najbardziej nieznienawidzonym prze zemnie telefonem. Początki pracy w Netii i jeden z tych ciężkich poranków, po wyjściu na piwo w środku tygodnia. Przez dłuższy czas była to moja tapeta na komputerze służbowym i wiele razy musiałem odpowiadać, że zrobiłem to zdjęcie telefonem. Kilka lat temu taka odpowiedź wywoływała zdziwienie na twarzy, dziś jest to „oczywista oczywistość”.

/

Nowa playlista jest bez Linkin Park’a, od tego była/ jest pożegnalna „Goodbye Chester”. W tym tygodniu dużo gitarowego, melodyjnego rockowego grania. Zbierałem kawałki od tygodnia codziennie dając Spotify możliwość zaproponowania mi czegoś nowego. Kilka z tych kawałków zaskoczyło mnie tak bardzo, że zapisałem sobie całe albumy, by sprawdzić je dokładniej.