#89 nie lubię poniedziałków – powrót do rzeczywistości

#89 nie lubię poniedziałków – powrót do rzeczywistości

Kilkanaście miesięcy planowania, stresu i nerwów, a wszystko minęło jak jeden dzień. Od czterech dni jestem dopiero w Polsce, powoli wracam do rzeczywistości i niestety jest ciężko.

Poprzednia 88 playlista była ostatnim kawalerskim zestawieniem. Od tego czasu minęły trzy tygodnie, a ja nie wiem, kiedy ten czas minął. Na samą myśl o powrocie do pracy przechodzi mnie dreszcz, na szczęście są specyfiki, które koją nerwy i wyłączają myślenie o jutrze.

89 playlista to zbiór wszystkiego, czego słuchałem podczas urlopu. Kilka dni przed weselem nocowałem o szwagra i oglądaliśmy wspólnie MTV przez co sporo ciekawych nut udało się dorzucić do dzisiejszego zestawienia. Nowy Linkin Park, Papa Roach, Paramore oh jak mi przyjemnie, gdy tyle nowości jest dostępnych.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda Dominikana zapraszam na mojego Instagrama, gdzie od jutra będę wrzucał relację z wyjazdu. Moja żona już to robi 😉

Ciężko mi ogarnąć wszystko co się teraz dzieje stąd też ten wpis jest tak krótki. Jestem przekonany, że za tydzień będzie lepiej.

YOUTUBE, TIDAL