#10 Playlista Nozbe Mobile Photo Trip – Gdańsk

#10 Playlista Nozbe Mobile Photo Trip – Gdańsk

Pamiętam rozmowę z Damianem w Łodzi, podczas której rozmawialiśmy o playlistach na cały drugi sezon MobilePhotoTrip. Dziś rok po naszej rozmowie kończy się drugi sezon, a trzeci właśnie jest planowany.

Koniec sezonu drugiego – Gdańsk

Miniony rok wyjazdów był niesamowity i sprawił, że poznałem masę świetnych ludzi i zobaczyłem niesamowite miejsca. Niestety nie zdecydowałem się pojechać na zakończenie sezonu do Gdańska, gdyż dopiero w czwartek wróciłem z delegacji i po prostu nie mam siły na kolejną długą podróż. Powrót po urlopie był ciężki, stąd mój wpis jest dopiero dziś, za co wszystkich przepraszam.

Muzyka

Większość utworów do tego zestawienia dodałem w lipcu zeszłego roku! Kilka dni temu zacząłem ją aktualizować i udało się zebrać (wg. mnie) 21 bardzo ciekawych i różnorodnych kawałków. Szum morza i zimniejsze powietrze sprawia, że ludzie z tego miasta mają naprawdę wiele ciekawych pomysłów. O Blindead, którego jest dużo w tym zestawieniu pisałem przy okazji koncept albumów.

Wrocław i Gdańsk

Sentyment do Gdańska mam ogromny, choć byłem w tym mieście tylko raz, w dodatku prawie pięć lat temu. Pamiętam, że mówiłem mojej żonie, że jest to miasto, do którego mógłbym się przenieść. Mój Instagram, wtedy jeszcze się nie narodził, ale moja Kasia mnie już go uczyła. Żałuje, że mnie tam nie ma, ale naprawdę na pewien czas mam dosyć dalekich wypraw, a taką jest podróż do Gdańska.

 

YOUTUBE, TIDAL

P.S.

Przez okres, kiedy byłem offline przemyślałem sobie wiele sprawi i zdecydowałem, że muszę poświecić więcej uwagi swoim projektom, które prowadzę we Wrocławiu, stąd też wyjazdy podczas trzeciej edycji stoją pod wielkim znakiem zapytania.