#80 nie lubię poniedziałku – sam ze sobą

#80 nie lubię poniedziałku – sam ze sobą

Moja narzeczona wyjechała załatwiać jeszcze kilka formalności związanych z weselem i połączyła to z przymusowym urlopem, a ja z racji moich obowiązków nie mogłem jej towarzyszyć.

Wkurzyć sąsiadów

Wczoraj postanowiłem też wkurzyć sąsiadów i od rana słuchałem głośno muzyki. Śniadanie robiłem w kuchni słuchając muzyki z drugiego pokoju, nawet nie zdajcie sobie sprawy jakie to było przyjemne. Dręczyłem ich wczoraj albumem „Retrospect” Epica, stąd trochę nawiązań do tego zespołu w nowej 80 playliście.

Pawilon Czterech Kopuł

Początkowo chciałem posprzątać, ugotować sobie coś dobrego i posiedzieć przed komputerem. Jednak, gdy zobaczyłem słońce i 16 stopni, stwierdziłem, że muszę wyjść na zewnątrz. Z pomocą przyszedł Wiktor, ustawiliśmy się na zdjęcia i zaszliśmy do Pawilonu Czterech Kopuł we Wrocławiu. Wspólnie udało nam się zrobić masę świetnych zdjęć, a przy okazji pogadać o przyszłości IgersWrocław, współpracach etc.

#igerswroclawteam

Elementem sprawiającym, że jutrzejszy poniedziałek mnie nie przeraża, jest fakt, że jadę do Krakowa! Ok, jest do delegacja i muszę spędzić trochę czasu w pracy, ale po pracy mam zamiar wybrać się na miasto robić zdjęcia i zjeść coś dobrego. Dodatkowo jest plan by zobaczyć się z Glorią (IgersKraków) i Bartkiem. We wtorek wieczorem wysiadam wcześniej, a dokładniej w Katowicach, by zakończyć samotne dni. Mam nadzieje, że uda mi się wygospodarować chwilę by zrobić kilka zdjęć w KATO. Nadchodzący tydzień można opisać jednym hashtgiem #igerswroclawwpodrozy. Najgorsze jest to, że muszę zostawić moją bordową strzałę w piwnicy i dopiero w przyszłym tygodniu znów wrócę do jeżdżenia rowerem do pracy.

#80

Nie tak przebojowa jak poprzednia, bez nowości, ale za to solidna dawka ciekawej muzyki. Sporo kawałków dodałem za sprawą propozycji od Spotify, gdyż ostatnio wprowadzili opcje, że po skończonym albumie wrzucają kawałki, które w pewien sposób nawiązują do tego, czego właśnie się słuchało. Choć nadal mają problem z trafieniem w mój gust, to mogę z pewnością mogę powiedzieć, że jest coraz lepiej.

(YouTube, TIDAL)